Contact us now
+1-888-846-1732

Poczuj prawdziwej rozkoszy i odkryj najskrytsze potrzeby Twojego ciała!

Poczuj prawdziwej rozkoszy i odkryj najskrytsze potrzeby Twojego ciała!

Masturbator Spankadoo dzięki starannie przemyślanemu i przygotowanemu kształtowi doskonale wybiera się do każdej dłoni. Przyjemny i lekki kształt sprawia, że Spankadoo zbiera się również w książek siedzącej jak zatem będącej, nie powodując wbrew pozorom nadmiernego męczenia dłoni.

Dzięki wyprofilowanym bokom stabilne trzymanie masturbatora Spankadoo nie jest przedmiotem chociażby w wypadku wilgotnych, mokrych, czy sliskich dłoni, bowiem masturbator prawdopodobnie stanowić brane także w kąpieli.

Sztuczna wagina Spankadoo jest wyjątkowym uzupełnieniem podróży i wyjazdów służbowych, ponieważ jeżeli jest zamknięta stanem w żaden rób nie zdradza swojego życia.

Łatwo pewno być więcej przechowywana w nocnej szafce, w łazience, czy wszędzie tam, gdzie można dzielić na odrobinę prywatności. Jeżeli jedak masturbator Spankadoo zostanie przez kogoś odkryty, w początkowej chwili zostanie powiązany z latarką.

Po użyciu Spankadoo sperma pozostaje wewnątrz szczelnie zamkniętego masturbatora, dzięki czemu nie ma konieczności natychmiastowego usuwania nasienia. Można co przygotować w pewnym dogodnym momencie.

Spankadoo zbiera się z trzech elementów, zatem opróżnianie masturbatora i dbanie go w czystości nie ma najmniejszego problemu. Nie chce specjalnych narzędzi podczas rozwijania i zwiększania. Zrobiony z wytrzymałych i ogromnej klas produktów masturbator jest łatwo niezniczalny, dzięki czemu może obsługiwać przez długie lata.

Sztuczna wagina Spankadoo potrafi stanowić myta pod ciepłą gorącą wodą, nie wymaga użytkowania żadnych szczególnych środków czystości, nie musi i dezynfekcji.

Błyskawicznie zyskuje temperaturę ciała i dużo ją prowadzi. Na moment przed użyciem można przepłukać masturbator ciepłą wodą, po co by przyznać mu temeratury dopuszczonej do temperatury ciała człowieka. Dzięki czemu poczucia będą stale bardziej spotęgowanie, i sama sztuczna wagina da się jszcze bardziej praktyczna.

Masturbator Spankadoo spowodowany jest najczystszej klas medycznej klasy lateksu. Jest doskonały w kontakcie, nie wywołuje otarć, uszkodzeń skóry. Nie uczula.

Tworzywo szybko zyskuje temperaturę ciała, długo ją utrzymuje, jest czytelne w utrzymaniu czystości, niewyobrażalnie przyjemne i elastyczne do złudzenia przypomina prawdziwą skórę.

Masturbator Spankadoo posiada certyfikat cech i wszelkie niezbędne atesty, potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania.

Masturbator Spankadoo ma standardowy rozmiar, ale dzięki lateksowym wypustkom wewnątrz ponadto stymuluje i wzmacnia doznania. Widoczny w mało wzorach Spankadoo pozwoli na osiągnięcie duzi satysfakcji.

Spankadoo prezentuje w trzech wersjach: Vagina, Mouth i Anus, wszystka spośród nich zajmuje inne wypustki zapewniając nieopisane doznania.

Spankadoo to właściwy gadżet erotyczny nie właśnie dla panów samotnych, czy często będących poza domem. To typowe chwile uniesień również dla par, jakie nie boją się eksperymentów w łóżku, jak zarówno dla owych, którym wieloletni związek pozwolił, aby na chwilę do sypialni wdarła się rutyna. To jeszcze doskonała metoda, by niedoświadczeni mężczyźni zapoznali się odkrywać swoje potrzeby i trwać nad uniesieniami, aby zapewnić partnerce długi satysfakcjonujący stosunek. Spankadoo to ponad doskonały trening dla mężczyzn borykających się z defektami z erecją czy przedwczesnym wytryskiem. Wyraża się więc, że masturbator Spankdoo że należeć d każdego, jednak tak rzeczywiście powinien należeć odpowiednio do Ciebie!

Spankadoo
Vanefist Neo
Neo Magnet Bracelet