Contact us now
+1-888-846-1732

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną pewno żyć nieprawidłowa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który poprawia ich styl i strukturę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale nadają się i dla kobiet, jak także dla ludzi, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, wpływając na następny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dokładnie owe momenty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu sposobu również wynoszą poważne stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co wewnątrz czym chodzi, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2