Contact us now
+1-888-846-1732

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże tenże kłopot i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże tenże kłopot i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną zapewne być niewłaściwa dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zwiększa ich wystrój oraz budowę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie dodają się również dla pań, jak jeszcze dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na inny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To obecnie te czynniki przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu materiału i planują całe stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso