Contact us now
+1-888-846-1732

Multilan Active – poprawa słuchu nigdy nie była taka łatwa. Sprzymierzeniec w rywalizacji z utratą słuchu!

Multilan Active – poprawa słuchu nigdy nie była taka łatwa. Sprzymierzeniec w rywalizacji z utratą słuchu!

Stopniowa utrata słuchu nie pragnie być dokuczliwą dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz zapomnieć o takim kłopocie a w końca radować się każdym dniem.

Za efektywne efekty działania i szybką redukcję kłopotów ze słuchem po pewnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede każdym przemyślany skład preparatu. To niepowtarzalna receptura wykonana z propozycją o osobach, które borykają się ze stopniową utratą słyszalności – w rezultacie postępującego wieku lub nadmiernego wystawienia na podwyższone hałasy. Sekretem jest olejek z miłorzębu japońskiego w połączeniu z czyniącym medyczne cuda enzymem Q10, traktowanym przez wielu specjalistów za sam z najważniejszych enzymów ludzkiego organizmu.

Ponieważ Multilan Active prosty jest w całości pigułek, jego wystąpienie jest dużo przyśpieszone, gdyż zaopatrzone w nim treści błyskawicznie wchłaniają się w farba i tkanki. A co powoduje, że zaczynają działać praktycznie już po kilkudziesięciu minutach. Tymi treściami są nie tylko ekstrakt z miłorzębu i enzym Q10, lecz również inne ważne związki chemiczne, które zapobiegają powiększaniu się problemów ze słuchem oraz regenerują ośrodek słuchu oraz umożliwiają zwalczać nieprzyjemne dolegliwości. 

Można tutaj wymienić również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Całe owe substancje zjednoczone w samej kapsułce Multilanu Active sprawiają, iż zdobywa on skuteczny oraz doskonały wpływ na ucho prywatne także tym tymże znacząco poprawia jakość słuchu. To kosmetyk dla każdego: seniorów oraz młodszych, którzy chcą zacząć normalnie słyszeć.

Multilan-Active

Perle Bleue Visage Care