Contact us now
+1-888-846-1732

Untoxin – Oczyść własny orgranizm i poczuj się zdecydowanie lepiej! Obecnie jest to wyjątkowo proste z Untoxin!

Untoxin – Oczyść własny orgranizm i poczuj się zdecydowanie lepiej! Obecnie jest to wyjątkowo proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w struktury pigułek. Artykuł ten dany jest do wprowadzania w okresach prania i detoksykacji organizmu ze niepożądanych substancji, których nagromadzenie że żyć skutkiem używania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Miesza się więc na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co miesza się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy dawać w trakcie czyli po posiłku, popijając sporą miarą wody. 

Pierwsze wyniki stosowania preparatu Untoxin można stwierdzić już po siedmiu dniach od przygotowania jego brania. 

Należy pamiętać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na jakiś jego składnik.

Suplementy diety powinny być chowane w temperaturze domowej w technologia niedostępny dla małych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz tworzeniem wilgoci. Środek dany jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie zapewne żyć użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

untoxin

Acai-Berry Extreme

AfricanMango