Contact us now
+1-888-846-1732

TriApidix300 – Chcesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Przetestuj ten niekonwencjonalny środek juz dzisiaj!

TriApidix300 – Chcesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Przetestuj ten niekonwencjonalny środek juz dzisiaj!

Suplement TriApidix300 dany jest dla osób odchudzających się, które zamierzają pozbyć się nadmiernych kilogramów i dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm i czyni, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga ponadto w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w kosmetyku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno pracować się tak, jak poradził specjalista czy razem z poradami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w procesu dnia co dwie kapsułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z myślą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na swobodny składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy łączyć w terminie ciąży i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przechowywać w tłu ważnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę pozycje na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użytkowania w rytmie dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić używane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix 300

ultra slim