Contact us now
+1-888-846-1732

Różne metody na bycie trendy

Spora ilość pań ma poważne kompleksy na punkcie swojej tuszy – nierzadko nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma większego sensu kłamać – całkiem często realia są takie, że w istocie panie mają trochę kilogramów za wiele. Na szczęście są naprawdę fajne rozwiązania, które to powodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, niekiedy całkiem chude kobiety przez źle przystosowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe niźli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez wątpienia ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają różnego rodzaju odcienie takiego samego koloru, nie można przesadzać, w owej kwestii panuje całkowita wolność. Do tego niech kolor naszego stroju podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się mało atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz bardzo rozbudowana klatka piersiowa, należy założyć szeroką spódnicę, na dodatek top z dekoltem – w tak zwaną literę V. Bardzo często panie pragną ukryć brzuch, nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W owym celu trzeba nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeżeli któraś z kobiet chciałaby takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów lżej.