Contact us now
+1-888-846-1732

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Znanych jest kilka łatwych strategii, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna albo jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki na pewno okażą ci się pomocne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego potencja zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że spada przepływ krwi do penisa w czasie seksu. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może też oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.