Contact us now
+1-888-846-1732

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co owocuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także skutkować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej i zaburzeniami erekcji. Inne choroby, które
tania kamagra mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeżeli cierpisz na któreś z tych schorzeń, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu gruczołu krokowego, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, gruntownie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu viagra cena jak również o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Większość ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. W dzisiejszych czasach mnóstwo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. zgłasza problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie papierosów, zła dieta, mało snu oraz inne podobne sytuacje. Pomyśl nad przemianą stylu życia, rzuć palenie, rozpocznij uprawianie sportu i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.