Contact us now
+1-888-846-1732

Dziewięć rad na powiększenie libido

Dziewięć rad na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Prezentuje kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem udowodniły, iż kontakt fizyczny aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim kłopotem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa dawka krwi.

5. Pij sok z granatu
Codziennie pij szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, potencja
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii skutecznie intensyfikuje transport krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Wobec tego powinno się włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do penisa. Pewne doświadczenie wykazało, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra